YAZILIMDA KİRALAMA DEVRİ

YAZILIMDA KİRALAMA DEVRİ

Dijital Yaşam'ın yazılım kiralama modeli  hem yazılım maliyetlerinizi düşüyor hem de işletmenizde teknolojik altyapı oluşturmanız teşvik ediliyor.

Kiralama modeli, yazılım çözümlerinin ilk yatırım maliyetleri işletmenizi büyütmenizin önünde bir engel oluşturmaması için çok büyük avantaj sunmaktadır.  Yazılımın Lisansını satın almadan kiralama modeli ile kullanma hakkı sunulmaktadır. İlk yatırım maliyetine katlanmadan, ihtiyacınız olan çözümleri üreten  yazılımların kullanılması ve aylık bazda fiyatlandırılması nedeniyle, bir çok işletme tarafından tercih edilmektedir. 

HEP GÜNCEL VE SINIRSIZ DESTEK

Kullanım süresi boyunca, güncelleştirmeler ücretsiz ve otomatik olarak yapılmaktadır. Ayrıca kiralanan yazılımların kullanım süresi boyunca teknik desteği de ücretsiz verilmektedir. Hiç bir sorun yaşamadan Dijital Yaşam'ın çözüm ortaklığının güvencesi ve destek kalitesi ile siz ticaretinize ve işlerinizi geliştirmeye odaklanın. 

YAZILIM KİRALAMA MODELİNİN İŞLEYİŞİ

Öncelikle işletmenin ihtiyaçları belirleniyor. Danışmanlarımız işletme yöneticilerinin veya girişimcinin taleplerini ve çözüm üretmek istedikleri konu/konular hakkında her şeyi detaylı bir şekilde dinleyip, ihtiyaç raporu çıkartırlar. Bunun ardından danışmanlarımız tecrübeleri doğrultusunda öneri ve yorumlarını da katarak nasıl çözümler üretilmesi gerektiği konusunda müşterimize detaylı bilgi aktarımı yaparlar ve tam olarak hangi konuların nasıl çözümleneceği konusunda bir taslak çıkartılmış ve ihtiyaç raporu nihai halini almış olur.   Bu ihtiyaçlara yanıt verecek yazılım çözümü ve işletme bünyesinde yapılması gereken her şey tespit edilmiş olur. İşin Tanımı dosyası hazırlanır ve bu dosyada müşterinin tüm taleplerini çözümlendirecek yazılımların detayları, istenen özellikler, müşteri için özel olarak yapılacak yazılımların detayları  ve müşteriye özel geliştirilecek olan ilave modüllerin detayları yer alır. 

Bu aşamadan sonra müşteri için hazırlanan İşin Tanımı dosyasındaki çözümleri sunan yazılımların kullanımı için yıllık lisans bedellerine ilişkin teklif sunulur. Kullanım ücretleri teklifte Aylık olarak ödenecek şekilde sunulmaktadır. Müşterinin onay sürecinin ardından da projenin kurulum aşaması geliyor.  Yazılımın kullanımı süresince müşterinin ihtiyaç duyduğu destek ve bakım hizmetleri de ücretsiz olarak veriliyor.


HANGİ YAZILIMLAR KİRALANIR?

Dijital Yaşam'ın geliştirdiği tüm yazımları kiralayabilirsiniz. Hatta size özel yazılım geliştirebilir ve bunu da size kiralayabiliriz. Portföyümüzde B2B ve B2C E-ticaret yazılımları, Network Marketing Yazılımları, Stok Yazılımları, Muhasebe Uygulamaları, Webservis - API - XML Entegrasyonu alt yapıları, SMS Server Yazılımları, Toplu SMS Gönderme Yazılımları, CRM Yazılımları, Randevu, Klinik, Güzellik Merkezi Yazılımları, Hasta Takip Yazılımları, Akıllı Fabrika Yazılımları, Endüstri 4.0 Yazılımları, Erp - Kurumsal Kaynak Planlaması Yazılımları, Mağaza Otomasyonları, Perakende Satış Yazılımları vb. bulunmaktadır. İhtiyacınıza çözüm üretecek yazılım Dijital Yaşam tarafından size özel geliştirilerek yine kiralana bilmektedir. 

Tüm yazılımlarımız Web tabanlıdır, internet erişiminin olduğu her yerden ve her cihazdan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yazılımlarımız sınırsız kullanıcı ile kullanılabilmektedir, ekstra kullanıcı ücreti talep edilmemektedir. Tüm mobil cihazlarla uyumludur. Veri Güvenliği şirketimiz tarafından sağlanmaktadır ve verileriniz sürekli yedeklenmektedir.